NL FR EN

Promoplan Team: Contactpersonen

Directie

Naam: Sylvie Floryn
Functie: Managing Director (Co-owner)
Mail: sylvie.floryn@promoplan.be
Tel: 02 462 07 10

Naam: Serge Devos
Functie: Comm.Director (Co-owner)
Mail: serge.devos@promoplan.be
Tel: 02 462 07 18

Naam: Pricilla Jacqmain
Functie: Office Manager
Mail: pricilla.jacqmain@promoplan.be
Tel: 02 462 07 13

Cosmetics / Travel Retail

Naam: Nathalie De Vigne
Functie: Key Account Manager Cos & TR
Mail: nathalie.devigne@promoplan.be
Tel: +32 2 881 11 23

Naam: Valérie Bernard
Functie: Project Manager Cos
Mail: valerie.bernard@promoplan.be
Tel: 02 325 31 01

Naam: Laura Brisaert
Functie: Project Executive Cos
Mail: laura.brisaert@promoplan.be
Tel: 02 462 07 12

Naam: Laura Fonteyn
Functie: Project Executive Cos
Mail: laura.fonteyn@promoplan.be
Tel: 02 462 07 11

Naam: Carine De Meyer
Functie: Project Executive TR
Mail: carine.de.meyer@promoplan.be
Tel: 02 325 31 03

Naam: Marie-Christine Mouchart
Functie: Project Executive TR
Mail: marie-christine.mouchart@promoplan.be
Tel: 02 325 31 02

Sales Promotion & Merchandising

Naam: Glenn De Croock
Functie: Operational Manager Sales & Merchandising
Mail: glenn.decroock@promoplan.be
Tel: 02 325 31 05

Naam: Anouk Dumalin
Functie: Project Manager Sales & Merchandising
Mail: anouk.dumalin@promoplan.be
Tel: 02 462 07 15

Naam: Debbie Kaekelbergh
Functie: Project Executive Sales & Merchandising
Mail: debbie.kaekelbergh@promoplan.be
Tel: 02 325 31 06

Naam: Pauline Steurs
Functie: Project Executive Sales & Merchandising
Mail: pauline.steurs@promoplan.be
Tel: 02 325 31 09

Naam: Stephanie Berwouts
Functie: Project Executive Sales & Merchandising
Mail: stephanie.berwouts@promoplan.be
Tel: 02 462 07 17

Naam: Evi Mullie
Functie: Project Executive Sales & Merchandising
Mail: evi.mullie@promoplan.be
Tel: 02 325 33 39

Recruitment, Training & Coaching

Naam: Sabrina De Man
Functie: Recruting & Training Manager
Mail: sabrina.de.man@promoplan.be
Tel: 02 462 07 14

Naam: Katleen Dedobbeleer
Functie: Talent Executive
Mail: katleen.dedobbeleer@promoplan.be
Tel: 02 881 11 25

Naam: Caroline Van Mello
Functie: Talent Scout
Mail:
Caroline.vanmello@promoplan.be
Tel: 02 881 11 21

Naam: Marie-Rose De Paoli
Functie: Senior Trainer
Mail: marierose.depaoli@promoplan.be
Tel: 02 881 11 24

Naam: Marleen Ponnet
Functie: Senior Trainer
Mail:
marleen.ponnet@promoplan.be
Tel: 02 881 11 23

Naam: Corinne Ermgodts
Functie: Junior Trainer
Mail:
Corinne.ermgodts@promoplan.be
Tel: 02 881 11 23

Support

Naam: Marie-Cécile De Schouwer
Functie: HR Manager
Mail: marie-cecile.deschouwer@promoplan.be
Tel: +32 2 462 07 16

Naam: Johannes Govaerts
Functie: IT Manager
Mail: johannes.govaerts@promoplan.be
Tel: +32 2 881 11 22

Naam: Gregory Blondeel
Functie: Financial Accountant
Mail: gregory.blondeel@promoplan.be
Tel: +32 2 325 31 08

Naam: Hasna Zahar
Functie: Receivables Accountant
Mail: hasna.zahar@promoplan.be
Tel: 02 325 31 07

Naam: Marleen Braeme
Functie: Back Office Executive
Mail: marleen.braeme@promoplan.be
Tel: 02 325 31 04

Naam: Johan Janssens
Functie: Logistics Manager
Mail: johan.janssens@promoplan.be
Tel: 0499 90 41 32

Naam: Rita De Bolle
Functie: Receptioniste
Mail: receptie@promoplan.be
Tel: 02 462 07 10

Copyright 2018 - Promoplan - Sitedesign: ozalith.be